Värvitud välisvoodrilaud

KÜSI HINDA VÄRVITUD JA/VÕI KRUNDITUD VÄLISVOODRILAUALE, KUI KOGUS ON VÄHEMALT 100 m2!
email: info@puidukeskus.ee

Kas olete kunagi mõelnud, kui palju aega ja raha kulub tegelikult voodrilaudade värvimisele ning mis juhtub värvitud välisvoodrilaudadega selle töö käigus?

Värvitud välisvoodrilaud UYV 18×120

Mis on ise värvimise miinused:

Ehitusplatsil värvitud laudadel võivad näha jääda staabeldusliistude kohad, ilma staabelduseta värvimiseks vajatakse aga väga palju ruumi. Ilmastikutingimuste muutuse korral võivad päike, vihm või tuul ära rikkuda kogu maja välisilme. Kui vooder paigaldatakse viimistlemata ja värvitakse kohapeal, võivad hilisemast kuivamisest tekkivad värvimata kohad inetult näha jääda. Eelvärvitud puit tagab voodrilauale kaitse ka transpordi, ladustamise ja paigaldamise ajaks.

 Kõiki meie valikus olevaid värvitud välisvoodrilaua profiile on võimalik tellida krundituna ja värvituna, nii katvate kui ka lasuurvärvidega enamlevinud välisvärvikaartide alusel. Viimistlusprotsessis on kasutusel vesialuselised krundid, puidukaitse vahendid ja värvid, mis kaitsevad puidu pealispinda keskkonna mõjude eest. Nende koostises olevad komponendid oluliselt vähendavad UV-kiirguse ja niiskuse mõju, kindlustates sellega viimistluse kestvuse.

Lisaks pakume ka tuletõkkevahendiga immutamisteenust. Peale immutamist vastab puitmaterjal tuletundlikkuse klassile B-s1, d0. Kombineerides kruntimist ja viimistlemist saate tulemuseks aastaid kaunina kestva fassaadi.

Küsi värvitud materjali hinda siit: info@puidukeskus.ee või helista 55 601 154.

 

Krunditud välisvoodrilaud:

UYVk_krunt

Krunditud välisvoodrilaud

 

 

 

 

Välisvoodrilaud krunditud

Välisvoodrilaud krunditud

 

 

Värvitud välisvoodrilaud:

UYVk_värv

Värvitud välisvoodrilaud